Sayın kursiyerlerimiz;

    Sürücü kursları ve kursiyerlerimizi etkileyen olumlu ve olumsuz gelişmeler sayfamızdan her yeni gelişmede yayınlanarak sürücü Adaylarının bilgilenmesi sağlanacaktır.

       

        E-SINAV DENEME SAYFASI HİZMETİNİZDE;

     Milli Eğitim Bakanlığı ÖÖGM. tarafından hazırlanan E-Sınav deneme ve çalışma portali ile sınav başarı grafiğini yükseltmeniz mümkün olacaktır. Giriş için lütfen EĞİTİM PROGRAMLARI bölümümüzden E-Sınav Deneme Sınavları  kısmını tıklayınız.

       TEORİ DERSLER;

      Teori dersi eğitimlerimiz programlarımız dahilinde kursiyerlerimize Sınıf ortamında yüz yüze olarak devam etmektedir. Dileyen kursiyerlerimiz sınıf ortamında yüzz yüze eğitimlrini tamamladıktan sonra sitemiz içerisindeki ''EĞİTİM PROGRAMLARI'' bölümünden de on-line olarak faydalanabilir.

       DİRAKSİYON EĞİTİMLERİ;

      Haftanın 7 günü Cumartesi-Pazar dahil olmak üzere talepleriniz doğrultusunda, sizlere bildirilecek programlar dahilinde devam etmektedir.

       E-SINAVLAR;

      KOCAELİ ili olarak; Gebze, Darıca, İzmit olarak 3 ilçede hafta içi ve hafta sonu seçeneklerinize hizmet vermektedir.

      DİREKSİYON SINAVLARI;

     Bağlı bulunulan İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince belirlenen hafta sonu günlerinde Uygulamalı Sınavlar sizlerin bilgilendirilmesi doğrultusunda devam etmektedir..

     EHLİYET ALMAK İSTEYEN ADAYLARA TAVSİYEMİZ;

      2022 Yılında ülke ekonomisine dayalı olarak değişerek yükselen maliyet fiyatlarından dolayı hepinizden özür diler bu olumsuzluklardan etkilenmemek için tüm ehliyet almak isteyen adaylarımıza erken kayıt olmalarını öneririz.